Powrót do strony startowej! Wózki inwalidzkie aktywne z USA TiLite

Wózki wykonywane na indywidualne zamówienie

Wózki Alfa i Beta2 są wózkami wykonywanymi na indywidualne zamówienie. Nasza propozycja to kształt ramy i odpowiednia konstrukcja, w ramach której budowany jest wózek, którego podstawą jest pomiar dokonany w sposób umożliwiający jak najlepsze dopasowanie wózka do potrzeb użytkownika, jego układu siedzenia, zapewnienia odpowiedniego komfortu, dokładnego ustawienia elementów wózka takich, jak hamulce, boczki, podnóżki itp.

Wózki inwalidzkie naszej firmy powstają w celu jak najlepszego zaspokojenia potrzeb osób niepełnosprawnych w zakresie sprzętu umożliwiającego samodzielne poruszanie się. Prezentowane przez nas modele są naszą propozycją stworzoną na bazie naszych długoletnich doświadczeń w zakresie dobierania sprzętu do indywidualnych potrzeb klienta, często budowanych od podstaw. Każdy model jest jedynie wskazówką, co do możliwości zaoferowania pewnego obrazu wózka, który można na etapie zamówienia i przymiarki jeszcze dodatkowo modyfikować, jeśli klient wyrazi takie życzenie. W naszych kartach pomiarowych wózków opisano wiele opcji, akcesoriów dodatkowych, propozycje kolorów ram, nie oznacza to jednak, że wszystko musi wyglądać tak jak jest tam założone. Przyszły użytkownik może wyrazić życzenie, co do przyszłego wyglądu jego wózka spoza oferty, jak np. inny kolor ramy, niestandardowe wykonanie tapicerki, dodatkowych uchwytów itp. Jesteśmy w stanie zaoferować rzeczy unikalne na naszym rynku, jak wykończenie specjalnymi materiałami, specjalne osłony na szprychy - możliwe także wzory na zamówienie, koła wykonane z włókien węglowych, czy wycinane z aluminium, których nie można znaleźć w katalogu, ale można je wykonać na zamówienie. Nasze trzy propozycje wózków adresowane są do różnych grup odbiorców, o różnym stopniu sprawności i aktywności, poruszających się w różnych warunkach i w zróżnicowanym terenie, a także mających zróżnicowane oczekiwania w stosunku do wózka dobór jednego z trzech rozwiązań jest wstępem do szczegółowego doboru i dopasowania wózka.

Standardowy cykl produkcji wózka podzielony jest na 4 etapy:

  1. Pomiar i ustalenie szczegółów dotyczących wózka, jego układu, wyposażenia, elementów wykończenia i dokładnego zwymiarowania jego elementów
  2. Wykonanie ramy wózka i złożenie do przymiarki przed wykończeniem
  3. Przymiarka i weryfikacja pomiarów i ustaleń dokonanych w pierwszym etapie, jeszcze wszystko można zmienić, jeśli nie potwierdziły się przewidywania lub coś nie gra można ciągle dokonać poprawek
  4. Dokonanie poprawek, jeśli były konieczne i wykończenie wózka (lakierowanie, szycie tapicerki)

Jak sami Państwo mogą ocenić, taki cykl produkcji umożliwia możliwie najlepsze dopasowanie wózka do wymagań użytkownika, a także korygowanie produktu praktycznie do samego końca jego wykonania.

Czas wykonania wózka. Ze względu na system, jaki przyjęliśmy okres ten waha się w granicach 4-8 tygodni. Nie chcemy używać terminu jako chwyt marketingowy i obiecać, że wykonamy wózek w np. w 2-3 tygodnie, bo to jest termin nierealny, ze względu na wymagania produkcji. Produkcja wózka wykonywanego na zamówienie rozpoczyna zgodnie z cyklem produkcyjnym opisanym powyżej. Żaden element składowy nie jest wykonany wcześniej, a później jedynie dopasowany do klienta. Nasze wózki zaczynamy budować po wypisaniu Karty klienta. Oznacza to, że dany egzemplarz jest wykonywany zgodnie ze specyfikacją zawartą w Karcie klienta, aby spełnić jego wymagania i życzenia, co niestety musi zająć określony czas oznaczony dla danych modeli, ze względu na ich pracochłonność.

Od początku naszego istnienia specjalizujemy się w wykonywaniu sprzętu na indywidualne zamówienie. Przygotowany w taki sposób sprzęt oferuje znacznie większe możliwości użytkownikowi ze względu na pełniejsze dopasowanie do jego sylwetki i budowy ciała, dzięki czemu redukuje się do minimum straty w poruszaniu się wynikające z niedopasowania wózka.

Wózek aktywny Alfa Wózek aktywny Beta


Valid HTML 4.01 Strict